City chat-místnosti

22. června 2007 v 16:35
Tak tohle je vstup.Odsud se chodí na záchod a do kina.
Tohle je Předsálí.Odsud se chodí do všech tří sálů a do V.I.P.
Tohle je Kino,kde se promítá Doba ledová2.Stačí kliknout na plátno.Tyto kina jsou tam ještě dvě.Ty sem ale nebudu dávat,protože je to zbytečné,až na obrázek na plátně jsou stejná.
Tohle je místnost před kinem.Můžeš si tady sednout na lavičku nebo koupit balónek.Balónek si koupíš tak,že přijdeš co nejbléže ke stánku a klikneš na balónek,který si chceš vzít.Je to zadarmo.Také je tam pro chvíle nudy šašek,který pořád říká nějaké vtipy.
Tohle je místnost,které se říká Redboss.Tady si můžeš koupit nějaký ten drink nebo u druhého stánku něco k jídlu(nanuk,zmrzlinu v kornoutu,hot dog,popcorn).Chodí se odsud i do bazénu.
Tohle je Wimbledon.Je tu na výběr celá škála barev a třeba i čtyři lavičky na posezení.
Tohle je Disco Kiss.Tady můžete tancovat na hudbu,kterou produkuje DJ.Jsou tady ještě další dvě místnosti na disco.
<>Techno.cz party
</>
Disco redboss
Tohle je bazén.Tady si můžeš zaplavat v bazénu a třeba i posedět na ostrůvku na lavičkách.
Tohle je kluziště.Tady si můžeš koupit nějaký ten drink a posedět na lavičkách.Podle všeho se tu dá i klouzat,ale já nevím jak,takže si to budeš muset vyzjistit sám(sama).
Tak a konečně se dostáváme k WC.Na svojí postavičce moc dobře poznáš,kdy budeš muset jít na WC.Pokud to nestihneš a jsi registrovaný,ubere ti to kr. a pokud to nestihneš jako host,neubere ti to nic,naopak přidá nadávky ostatních.
Jsou dvě WC-pánské a dámské.Pokud jsi postavička muže,nejde ti jít na dámské a holkám zase nejde na pánské.Trikem se to prohodí.
Pánské WC
Dámské WC
No a teď se dostáváme k té nejoblíbenější a nejočekávanější místnosti na celém Citychatu!!!
Většině,která ještě nenasbírala 10 000kr. udělám teď radost,protože snad každý by chtěl vědět,jak vypadá V.I.P. místnost.Mám tu pro tebe obrázek z V.I.P.
A tady je text,který jsem okopírovala ze stránek Citychatu o V.I.P.
VIP-tato místnost jak už jsem říkal je jen pro registrované členy kteří mají 10000 kreditu,ve VIP si můžete zaplavat v soukromém vždy čistém a velice chlorovaném bazénu pH= 2,při takovém to pH nemají bakterie šanci ani plavci,pak z bazénu si můžete zajít k baru kde si koupíte nějaký ten drink a při něm se můžete kochat akváriem nebo poslouchat hudbu. Po drinku si můžete odpočinout na dovozových pohovkách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama