Triky do city chatu

22. června 2007 v 16:33
Takže tady jsou triky na citychat.Přímo na Citychatu to nešířím,ale tady jich pár napíšu.

1.TRIK je chození holek na pánské záchody a kluků na dámské.
Takže kdo už na Citychatu byl,moc dobře ví,že když je přihlášen(a) jako holkakluk,tak nemůže na záchody opačného pohlaví.Jde to jedině trikem.
PROVEDENÍ TRIKU
Když se přihlašuješ,dáš "Přihlásit se" a dřív,než se ti ukáže obraz,musíš na postavičkách přepnout na opačné pohlaví.Někdy se to nepovede.Buďto to nestihneš a nebo ti počítač načítá moc pomalu a ty se objevíš jako to pohlaví,na které jsi přepnul/a.
ROZŠÍŘENÍ TRIKU
Holky mohou mít trik ještě rozšířený a to tak,že když jsou na klučičí záchody a to do pisoárů,s neutrálním obličejem tam úplně zmuzí a je jim vidět jen jméno.Když ale přepnou na kterýkoliv jiný obličej(smích,smutek,zlobu),tak se jim objeví jen hlava.A nebo když nejsou vidět při neutrálním obličeji a nasadí si masku,objeví se zase jenom maska.

2.TRIK je chození mimo mapu.
Tento trik je už trochu těžší a jen málokdy se vyvede,ale zaslouží obdiv.Několikrát vidíte,jak třeba nějaká holka tančí na stole nebo na baru nebo jak je v Kině nějaký kluk v plavkách na plátně.Toto jde složitým trikem(no žádná věda v tom není,ale musí se to povést),který je vedle chození do V.I.P. místnosti nejžádanější.
PROVEDENÍ TRIKU
Každá místnost má číslo.
VSTUP- F1
PŘEDSÁLÍ- F2
SÁl 1- F3
SÁL 2- F4
SÁL 3- F5
PŘED KINEM- F6
REDBOSS- F7
BAZÉN- F8
DISCO REDBOSS-F11

No,takže...
musítš jít do místnosti,kde chceš být mimo mapu.Až tam budeš,tak si nasměruj kurzor tam,kam chceš jít.Zmáčkni její číslo a zároveň klikni na to místo a mělo by to fungovat.Já to dělám tak,že klikám víckrát a hodně rychle,aby byla větší jistota,ale povede se to jen málokdy.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adam Adam | 18. května 2008 v 9:45 | Reagovat

Díky to se mi hodilo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama